top of page

Продукція

Продукція

Цікаве про Постільних Клопів

Постільні клопи – комахи, які живляться кров'ю людини та домашніх тварин.

Кусаючи, вони вводять спеціальну хімічну речовину, яка діє як анестезія. Тому більшість людей не відчувають болю. При цьому наслідки укусів можна побачити вже за кілька днів.

У деяких людей виникає свербіж шкіри, висип, набряки, почервоніння на тілі, різні алергічні реакції.

Якщо кількість постільних клопів у квартирі чисельна, то за ніч вони здатні завдати близько 500 укусів.

Відомо, що постільні клопи переносять у своєму організмі різні віруси, які потрапляють до них через укус хворої людини.Тому вони є носіями різних небезпечних інфекцій: туляремії, бруцельозу, віспи, гепатиту В, туберкульозу, черевного тифу, сибірки та інших хвороб. Крім того, виділення можуть містити рикетсії Бернета, які викликають низку захворювань.

bedbug bite.jpg
bed-bug-up-close-in-home.jpg
Bed-Bug-Life-Cycle.png

Постільних клопів не завжди легко впізнати: вони дуже схожі на інших дрібних комах.

Також вид клопів може відрізнятися залежно від їхнього віку і від того, чи вони поїли недавно чи ні.

Дорослі клопи мають червонувато-коричневе забарвлення; їх розмір – від 6 до 10 мм у довжину; їхня ширина практично еквівалентна довжині.

Молоді клопи можуть бути дуже дрібними. Постільні клопи не мають крил і не літають. Ці комахи можуть дуже швидко пересуватися як горизонтальними, так і вертикальними поверхнями.

Якщо клоп голодний, він має плоску овальну форму. Клоп, що вкусив людину, збільшується в розмірах, червоний колір у його забарвленні посилюється; такий клоп формою нагадує сигару.

Постільні клопи переважно активні ночами, тому дуже рідко можна побачити клопа вдень. Клопи можуть перейти до харчування вдень, якщо вони помітять, що люди відпочивають чи сплять вдень.

Постільних клопів можна побачити вдень при дуже сильному зараженні.  Якщо вам здається, що ви знайшли постільного клопа, постарайтеся зловити його на шматок скотчу або помістити його у пластиковий пакет, а потім віддати його професійному дезінфектору для ідентифікації.

Професійне знищення клопів - це складний процес, який включає декілька етапів, серед яких обробка холодним туманом. Тільки комплексний підхід дозволить досягти необхідних результатів і назавжди позбутися шкідників.За період існування на ринку наші спеціалісти розробили унікальні механізми проведення дезінфекції від постільних клопів.

cold fog.jpg

Можна виділити кілька етапів: 

Уважне вивчення приміщення. Досягти ефективних результатів неможливо без пошуку джерела зараження. Відмінна риса цих паразитів у тому, що виявити ділянку їх локалізації часом буває дуже непросто.

Вибір препарату. Наприклад, часте провітрювання не допомагає вирішити проблему, тому постільні клопи уникають протягів. Даний вид здатний виживати навіть при температурі -28 С, адаптується до будь-яких умов життя. Фахівці нашої компанії уважно вивчають територію, підбирають найбільш оптимальну хімічну речовину, здатну швидко вирішити проблему. 

Знищення клопів у ділянках їхнього знаходження. Сюди можна віднести простори між матрацами, у середині диванів та інші важкодоступні місця. Важливо приділити пильну увагу кожному сантиметру простору, щоб не знадобилася повторна обробка. Тому найбільш ефективний метод - дезінфекція  холодним туманом.

етап 1.jpg
what-are-cold-foggers_edited.jpg
bed bug killing.jpg

Після обробки Ви зможете повернутися додому вже за декілька годин. Ми рекомендуємо відразу провітрити приміщення, а ось проводити вологе прибирання відразу після дезінфекції не варто. 

І не забудьте ретельно випрати постільну білизну.

Зв'яжіться зараз!

Заповніть форму, або зателефонуйте нам для

першої безкоштовної телефонної консультації.

ТОВ «АВВІ» ЛТД

Вул. Малиновського 12

м. Суми, Україна

тел. +38-0542-77-06-06

моб. +38-095-324-62-61

Отримайте безкоштовну консультацію

Успішно відправлено!

bottom of page