top of page

Послуги для населення

Дезінсекція

Знищення клопів

Постільні клопи з усіх паразитів, які  живуть поруч із людьми , найнебезпечніші. Комахи живляться кров'ю людини, викликаючи серйозні алергічні реакції. Самостійне травлення практично неможливе. Паразити швидко адаптуються до відомих отрут і виробляють стійкий імунітет у всього потомства.

Методи боротьби:

АВВІ ЛТД використовує метод  обробки холодним туманом із використанням інсектицидів з пролонгованим терміном дії. Ми застосовуємо лише препарати, які отримали сертифікати. Це отрути нового покоління європейського виробництва, які абсолютно безпечні для здоров'я та життя людей та їхніх домашніх тварин. За допомогою інсектицидів можна знищити клопів у квартирі раз і назавжди. Зрошення холодним туманом дозволяє обробити всі поверхні, включаючи мікротріщини та затишні місця. Обробка інсектицидом впливає на комах контактно протягом тривалого часу. Таким чином, можна знищити як дорослих особин, так і їхні кладки.

Знищення тарганів

Таргани — одні з найнеприємніших сусідів для людини. Ці комахи всеїдні та невибагливі, можуть тривалий час перебувати без води та їжі.  Викликають цілий спектр негативних емоцій та є переносниками хвороб. Тому вивести їх самотужки досить складно і рідко вдається з першого разу.

Методи боротьби:

Для знищення тарганів АВВІ ЛТД використовує два методи: обробку холодним туманом та гелем. Ми застосовуємо лише препарати, які отримали сертифікати. Це отрути нового покоління європейського виробництва, які абсолютно безпечні для життя людей та їхніх тварин

Знищення бліх

Знищення бліх у приміщенні – це важливий захід, що не потребує зволікань. Справа в тому, що ці паразити не тільки харчуються кров'ю людини та домашніх вихованців, але також поширюють серйозні інфекційні захворювання. Енцефаліт, туляремія, тиф, чума, сибірка - це далеко не весь перелік смертельних захворювань, які можуть переносити блохи. Крім цього, комахи можуть спричинити алергічні реакції, запалення на місцях укусів, зараження гельмінтами та грибками. Тому дезінфекція від бліх у квартирі має проводитися комплексно та оперативно.

Методи боротьби:

АВВІ ЛТД використовує метод  обробки холодним туманом з використанням інсектицидів з пролонгованим терміном дії. Ми застосовуємо лише препарати, які отримали сертифікати. Це отрути нового покоління європейського виробництва, які абсолютно безпечні для життя людей та їхніх домашніх тварин. За допомогою інсектицидів можна знищити клопів у квартирі раз і назавжди. Зрошення холодним туманом дозволяє обробити всі поверхні, включаючи мікротріщини та затишні місця. Обробка інсектицидом впливає на комах контактно протягом тривалого часу. Таким чином, можна знищити як дорослих особин, так і їхні кладки.

Знищення мух мошки

Мухи (Muscidae) відносяться до підряду короткоусих двокрилих комах. Найбільш знайома нам кімнатна муха (Musca domestica) та Дрозофі́ли (Drosophila), проте до цього підряду належать ще близько 5000 видів. Хоча мухи і досить не шкідливі на перший погляд, проте при найближчому розгляді стає зрозуміло, що ці комахи дуже небезпечні для людей. Оскільки до основного раціону мух входять зіпсовані залишки їжі, продукти життєдіяльності живих організмів та інші нечистоти, то вони можуть переносити з них збудників безлічі небезпечних інфекцій. Серед них варто відзначити такі як дизентерія, гепатит, холера, туберкульоз та різні глистові захворювання.

Методи боротьби:

Для знищення обробляють всі місця, на яких люблять «відпочивати» мухи (стіни, підвіконня, віконні рами, стеля). Даний комплекс робіт дозволяє вирішити проблему з комахами раз і назавжди.

 Знищення мух ведеться із застосуванням професійних препаратів та спеціального обладнання, яке дозволяє обробляти навіть важкодоступні місця. Усі препарати безпечні для здоров'я людей і домашніх тварин.

Знищення ос шершнів

Оси та найбільші їхні представники  шершні — одні з найнебезпечніших наших сусідів. Вони бувають різних видів, але найбільші незручності завдають громадські оси (шершні), що влаштовують гнізда під дахами, на балконах, у затишних куточках саду. Їх неймовірно приваблюють плоди людської діяльності, що містять цукор: солодка випічка, цукерки, варення, зрілі фрукти. Комахи з'являються наприкінці квітня - у травні, а до серпня досягають піку агресивності.

Боротьба з комахами ускладнюється тим, що вони непередбачувано агресивні.

Тому доцільно знищення ос і шершнів відразу доручити фахівцям, які з допомогою досконалих технологій виявляють вогнища розмноження комах та гарантують їхнє усунення.

Залежно від умов проведення дезінсекції можуть бути задіяні препарати різного характеру : газоподібні, емульсії та інші.

Знищення комарів

Комарі завдають людям чимало незручностей. По-перше, ці комахи «полюють» ночами, тому в приміщенні з великим їх скупченням заснути практично неможливо. На місці укусу на тілі людини завжди з'являється подразнення, що супроводжується алергічною реакцією та сильним свербінням. Але найнеприємнішим фактом залишається те, що саме комарі є переносниками таких небезпечних захворювань, як тиф, лихоманка, енцефаліт та малярія.

Методи боротьби:

Наша компанія використовує для знищення комарів найсучасніше обладнання та засоби, які не завдадуть шкоди людині, а також домашнім тваринам, тому що їхня дія завжди точково спрямована на боротьбу з надокучливими комахами. Усі речовини попередньо проходять процес сертифікації.

Власник приміщення може не турбуватися про те, що після проведених співробітниками нашої компанії робіт на предметах меблів та гардеробу залишаться плями, а стильний інтер'єр буде зіпсований. Усі маніпуляції для повного знищення комах проводяться швидко та безпечно.

Знищення молі

Міль - це один із різновидів метеликів. На відміну від інших комах, вона не наділена гарним забарвленням. Ця комаха завдає шкоди людському побуту. Тому радіти її появі у Вашому офісі, виробництві, складі чи будинку не варто. Більшість видів таких метеликів вживають органічні речовини, такі як зернові, борошно і солодощі і не завдають шкоди речам. Але вони відкладають яйця, які перетворюються на невеликі гусениці молі. Ось вони й несуть загрозу для одягу, килимів, хутряних і шкіряних виробів.. Знищення такої молі обов'язково передбачає два етапи: перший - це знищення метеликів, другий - знищення їх личинок. Позбавлення тільки одного типу молі не принесе належного ефекту, саме тому загальнодоступні засоби для знищення молі, спрямовані на виведення особин, що літають, у більшості випадків не допомагають досягти належного результату.

Методи боротьби:

АВВІ ЛТД використовує метод  обробки холодним туманом з використанням інсектицидів з пролонгованим терміном дії. Ми застосовуємо лише препарати, які отримали сертифікати. Це отрути нового покоління європейського виробництва, які абсолютно безпечні для життя людей та їхніх домашніх тварин

Знищення мурах

Мурахи приносять не тільки дискомфорт своєю присутністю в будинку, а й цілком відчутну шкоду. Ці комахи, представники сімейства стебельчатобрюхих та загону перетинчастокрилих, всеїдні. Вони, переміщаючись від відра для сміття до хлібниці, від хлібниці до цукорниці, від цукорниці на обідній стіл і т. д., стають носіями мікробів і бактерій, які є збудниками різних захворювань.

Методи боротьби:

На сучасному ринку є засоби, призначені для виведення цих комах. Але побутова спеціалізована хімія не підходить для комплексного вирішення проблеми. Як правило, обробка приміщення приносить тимчасовий ефект : мурах стає менше, але дуже швидко все повертається на свої місця. Тому дуже важливо застосовувати комплексні заходи відразу після появи першої мурахи в будинку. Але робити це потрібно лише з допомогою професіоналів. Фахівці спочатку оглядають приміщення, виявляють місця масового скупчення комах та розташування їхніх гнізд. Робиться це стежками, прокладеними мурахами під час переміщення. Потім ці місця, а також точки потенційного розміщення шкідників обробляють препаратами гострої інсектицидної дії та спеціальними емульсіями, які завдають шкоди комахам на основних місцях пересування. 

У жилих або офісних приміщеннях, зазвичай, застосовують сучасні препарати, які не мають ні запаху, ні кольору. До складу засобів останнього покоління не входять речовини, які можуть завдати будь-якої шкоди здоров'ю людини.

Знищення слимаків

Часто слимаки шкодять людині побічно. Ці тварини знищують безліч культур саду та городу. Вони поїдають майже всі частини рослинного організму, залишаючи лише стебла та жорсткі прожилки листя. Про нашестя цих істот можна судити за характерними ознаками: великим поглибленням у плодах, нерівно вигризеним діркам у листі, блискучим слідом слизу наі землі.

Крім того, черевоногі молюски сприяють поширенню грибкових або вірусних захворювань за допомогою своїх хоч і повільних, але постійних переміщень. Тобто ці шкідники, вільно подорожуючи ділянкою, переносять хвороби рослин на здорові культури.

Методи боротьби:

На сучасному ринку є засоби, призначені для виведення цих комах. Але побутова спеціалізована хімія не підходить для комплексного вирішення проблеми. Як правило, обробка приміщення приносить тимчасовий ефект: слимаків стає менше, але дуже швидко, буквально через кілька днів, все повертається на свої місця. Тому дуже важливо застосовувати комплексні заходи відразу після появи першого слимака. Проте робити це потрібно лише з допомогою професіоналів. Фахівці спочатку оглядають приміщення, виявляють місця масового скупчення молюсків та розташування їхніх гнізд. Потім ці місця, а також точки потенційного розміщення шкідників обробляють препаратами гострої інсектицидної дії та спеціальними емульсіями, які завдають шкоди шкідникам в основних місцях пересування. Максимальний ефект дають засоби відстроченої інсектицидної активності.

Дезінфекція

Дезінфекція від коронаврусу

Миття рук та соціальна дистанція не завжди достатні, щоб зупинити коронавірус (COVID-19). 

Необхідно проводити санітарно-гігієнічну обробку під'їздів, ліфтів, комерційних та житлових приміщень, торгових ринків, супермаркетів, автовокзалів, залізничних вокзалів, кафе, ресторанів, транспорту.

Фахівці нашого підприємства допоможуть Вам у цьому.

Завдяки використанню аерозольних генераторів холодного/гарячого туману та ефективних препаратів, зареєстрованих відповідно до законодавства Україн, ми з упевненістю можемо гарантувати оперативність та високу якість наших послуг.

Дезінфекція підвалу

Підвал – це один із найбільш проблемних об'єктів з погляду санітарного стану. Високий рівень вологості, найчастіше забита вентиляція, перепади температури, близькість сміттєпроводу сприяють інтенсивному розмноженню бактерій та інших патогенних мікроорганізмів.

Ефективно позбутися патогенів дозволяє лише дезінфекція. Але для цього вона має проводитися регулярно та якісно, виключно силами професійних служб.

Ми використовуємо новітні препарати,  які не мають запаху та не залишають слідів.

Дезінфекція від вірусів та мікробів

Бактерії мають широке поширення. Ці мікроорганізми дуже підступні, лише близько тисячі різновидів корисні або не шкодять здоров'ю людини. Бактерії спричиняють ангіну, пієлонефрит, пневмонію та низку інших захворювань. Віруси, дрібні неклітинні частки, також збуджують численні хвороби. Вони чудово переносять перепади температури та виявляють стійкість навіть до серйозних подразників ззовні. Оселившись у навколишньому середовищі, можуть проникнути в організм людини. 

Актуальні препарати для дезінфекції не завдають шкоди людям та свійським тваринам, усувають усі відомі інфекції, не мають запаху. У процесі заходу щодо знищення бактерій та вірусів компанія застосовує лише професійні засоби, що дозволяють ефективно обробити поверхні та приміщення незалежно від їх розмірів.

Дезінфекція після туберкульозу

Дезінфекція приміщення спрямована на знищення мікроорганізмів і бактерій, що викликають інфекційні захворювання та становлять небезпеку для здоров'я людини. Така обробка відіграє важливу роль для запобігання епідемії, створює сприятливу санітарну атмосферу у квартирі та сприяє підтримці здоров'я мешканців.

Дезінфекція житлових приміщень необхідна в тих випадках, коли на території знаходиться заражена тварина або людина, яка страждає на інфекційне захворювання. З допомогою сучасних засобів для знезараження можна знищити будь-які патогенні мікроорганізми.

Дератизація

Боротьба зі щурами

Щурі – одні з найнебезпечніших шкідників, які переносять безліч хвороботворних мікроорганізмів та інфекційних захворювань. Псування майна, харчової продукції, пошкодження електричних та комунікаційних мереж – це далеко не весь перелік збитків, які завдають ці гризуни. Складність винищення гризунів полягає в їх вражаючій живучості та адаптаційних здібностях. Щури можуть прогризати собі дорогу навіть через бетонні плити, вільно пересуваються каналізаційними шляхами і передають своєму приплоду опірність до відомих отрут. Знищення щурів та мишей з допомогою професіоналів дає гарантований та ефективний результат.

Боротьба з мишами

Миші – це небезпечні гризуни, які не тільки розносять різні захворювання, а й руйнують інженерні комунікації, а також електропровідні мережі, у зв'язку з чим існує високий ризик замикань та спалахів. Найчастіше ці шкідники мешкають у приватних будинках, котеджах, квартирах, а також у виробничих та складських приміщеннях.

Якщо Ви виявили мишачі екскременти, зіпсовані меблі, підлогу та стіни, то варто негайно почати знищувати непроханих «сусідів». Знищення мишей з допомогою професіоналів дає гарантований та ефективний результат.

Зв'яжіться зараз!

Заповніть форму, або зателефонуйте нам для

першої безкоштовної телефонної консультації.

ТОВ «АВВІ» ЛТД

Вул. Малиновського 12

м. Суми, Україна

тел. +38-0542-77-06-06

моб. +38-095-324-62-61

Отримайте безкоштовну консультацію

Успішно відправлено!

bottom of page